top of page

 

IMG_2860.JPG

21 Günlük

PİLATES VE SAĞLIKLI YAŞAM PROGRAMI

Lezzetten ödün vermeden aç kalmadan, kilo vermek isteyenler burada mı?

Smoothielerden, pankeklere, en doyurucu salatalardan, fit pizza tariflerine kadar lezzetli tariflerle kilo veriyoruz. Hem de her yerde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle!

IMG_1747.JPG

KENDİNİ DAHA SAĞLIKLI, FİT VE HAFİFLEMİŞ  

HİSSETMEYE HAZIRMISIN ?

Düzenli ve sağlıklı beslenmeyi yaşam stili haline getirmek ve aç kalmadan kilo vermek mi istiyorsun? Tam da bu hedefini gerçekleştirmek için diyet ve egzersiz bir arada harika bir programı hazırladık!  21 günlük sağlıklı beslenme ve pilates programı herşeyden önce pratik ve uygulaması kolay bir program.

Hayatınızın bir bölümünü diyet ile geçirip, hala istediğiniz kiloya ulaşamadıysanız, başarısız diyetlerden yorulduysanız, motivasyon kaybı yaşıyorsanız online programımıza başlayın. 21 günlük programımız ile; sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederken yaşam boyu sürdürebileceğiniz bir beslenme ve egzersiz sistemi öğretmeyi hedefliyoruz!  Uzman diyetisyen ve egzersiz uzmanı eşliğinde yaşam şeklinize uygun, zorlanmadan fazla kilolarınıza veda etmek,  sıkılaşıp fit bir bedene kavuşmak için hemen kayıt olun.

Programımız  whatsApp grubu ile online olarak ilerliyor. Uzmanlarımızın hazırladığı tok tutan, sağlıklı ve lezzetli menülerden ve pilates videolarından oluşuyor. Egzersiz videoları başlangıç, orta ve ileri seviye olarak her hafta adım adım ilerliyor. Hiç spor yapmadıysanız da rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Paylaşacağımız videoları size uyan zamanda  yapabiliyorsunuz. 21 gun boyunca hem sağlıklı beslenerek ortalama 3-4 kilo veriyoruz, hem de egzersiz yaparak  fit ve enerjik bir bedene kavuşuyoruz. Diyet programında bulunan yiyecekler, her yerde bulunabilir, pişirmesi kolay ve pratiktir, lezzetli ve düşük kalorilidir. Bulamadığınız yada yemediğiniz besinler için alternatifler paylaşılır.  

21 Gün Programı Ne sunuyor ?

1. Sağlıklı bir yaşam sürmek ve sağlıklı kilo kaybederek bir daha diyet yapmaya veda etmenizi amaçlar.

2. Standart listelerden oluşmaz, seçenekler sunar. Yapılması zor yemek tarifleri içermez.

3. Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda alternatif menüler ile diyetiniz desteklenir.

4. Fotoğraflı öğün tabaklarınız her gün takip edilir, günlük önerilerde bulunulur.

5. Diyetisyenimiz, whatsapp grubunda diyete uyumunuzu, sağlıklı zayıflama durumunuzu her hafta kontrol ederek, haftalık diyet listenizi ve menülerinizi yeniler.

6. Programımıza özel hazırlanan etkili pilates videoları gruptan iletilir. Başlangıç, orta, ileri seviye olarak her hafta seviyenize göre egzersiz videosu paylaşılır.

21 Günlük programda seni neler bekliyor

Sağlıklı Menüler

Haftalık değişen beslenme planı

 Düşük kalorili yemek tarifleri

Alışveriş listesi

.Porsiyon ölçüleri ve alternatifleri

Egzersiz

Her zaman ulaşabileceğin, evde kolaylıkla yapabileceğin,  İncelmeni ve sıkılaşmanı sağlayacak pilates videoları,

Yağ yakımını hızlandırıcı egzersiz videoları

Uzman desteği

Uzman diyetisyen, ve pilates eğitmenin program boyunca ulaşabileceğin yakınlıkta. Sorularını sorup her an whatsaap' dan destek alabilirsin.

Motivasyon

Seninle aynı hedefler için bir araya gelmiş, aynı deneyimleri paylaşan  kadınların ve uzman diyetisyen ve pilates uzmanının da içinde olacağı whatsaap motivasyon grubu 

IMG_1342.JPG

Hepimizin yoğun olduğu hızlı tempolu bir hayat sürdürüyoruz!

Sağlıklı beslenme programımızı da olabildiğince buna uygun ve esnek bir şekilde oluşturmaya özen gösterdik. Çünkü inanıyoruz ki 

bir program “uygulanabilir” olduğu sürece “sonuca ulaştırır”.

Bunun için neler mi yaptık:

Kolayca hazırlayacağın SAĞLIKLI YEMEK TARİFLERİ

Her yerden kolaylıkla alabileceğin ya da dışarı çıktığında da bulabileceğin BESİN ÖNERİLERİ

Metabolizmanı hızlandıracak ve yağ yakmanı sağlayacak ÖĞÜN ÖNERİLERİ

Öğün atladım ne yapacağım? gibi aklına takılabilecek SIKÇA SORULAN SORULAR ve YANITLARI

Diyette başarıya ulaşmanı sağlayacak PRATİK İPUÇLARI

hazırladık…

21 Gün'de Dönüşüm

Merhaba,

Sağlıklı yaşam yolculuğunda  sana rehberlik edeceğimiz için heyecanlıyız. Dileriz ki bu, 21 günlük programımızla kilo vermenin yanında, uzun vadeli sağlıklı yaşamın da başlangıcı olur. Bu program ile birlikte,  vücudunda yağ yakımını hızlandırarak dirençli kilolarına veda etmeye başlayacaksın. Aynı zamanda pilates ile sıkılaşıp fit bir görüntüye adım atacaksın.

Hazırsan başlayalım...

pilatesgünlüğü

Sık Sorulan Sorular 

Neden online diyet

Yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, bulunduğu yerde diyetisyene ulaşamayanlar, hedeflerine sağlıklarından taviz vermeden hızlı ve kolay bir   şekilde ulaşmak isteyenler için

Ne kadar kilo veririm

Ortalama 3-4 kg arasında veriliyor fakat bu miktarlar programa ne kadar uyduğunuza ve sizden istediğimiz sporları yerine getirip getirmediğinize göre değişiklik gösteriyor.

Ne kadar incelirim

Pilates en iyi sıkılaşma egzersizlerinden biridir. Paylaşacağımız egzersizleri düzenli uygularsanız 5-7 cm arasında incelme sağlanıyor.

Sporu nasıl yapıyoruz

Program boyunca haftada 3 gün ortalama 30-40 dk pilates, 1 gün cardio (yürüyüş) yapıyoruz. Egzersizler başlangıç,orta, ileri seviye ilerliyor. Daha önce spor yapmadıysanızda kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nasıl katılabilirim

Kayıtları instagram sayfamız üzerinden alıyoruz.Katılmak istediğinizde size hesap numarası gönderiyoruz.  Yaptığınız havalenin/EFT’nin dekontunu ilettiğinizde kaydınızı alıyoruz.

Nasıl ilerliyor

Kayıt olduğunuzda size ayrıntılı bir form iletiyoruz.Hazırlık yapabilmeniz için grup açılmadan 2 gün önce menüleriniz ve alışveriş listeleriniz mail ile iletiliyor.

Kimler yapamaz

Bu program 18 yaş altı bireyler, şeker hastalığı olanlar, hamile ve 5 ay öncesi emziren anneler için uygun değildir.

İade alabilirmiyiz

Mail almadan önce ücret iadesi talep edebilirsin. Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince  mail iletildikten sonra  iade gerçekleştirmiyoruz. Bunun sebebi, e-posta ile birlikte programın içeriğini sana iletmiş olmamız.

İnstagram sayfamıza giderek kayıt olmak için 

Program İçin Neler Söylediler ?

IMG_8159.JPG
IMG_0887.JPG
IMG_8159.JPG
IMG_5224.jpg
bottom of page