top of page

 

IMG_7757.JPG

7 Günlük

DETOKS VE PİLATES PROGRAMI 

7 Günde sağlıklı menüler ile lezzetli bir yolculuğa çıkarken, bir yandan hafifliyor olacağız.  Formülümüz çok basit: Bir hafta boyunca lezzetli menülerimizi ve paylaşacağımız egzersizleri uygula ve bir haftada değişimi yaşa!.

Book a place >
IMG_1154.JPG

1 HAFTADA VÜCUDUNUZU TAZELEYİP, YENİLEYİN

7 günlük detoks programı, fit ve lezzetli tariflerden ve etkili pilates videolarından oluşan özel bir zayıflama ve toksinlerden arınma programıdır. 7 Günlük detoks programımız;  sadece sebze suları, içeceklerden oluşmaz, her besin grubundan yeterli ve dengeli beslenmenizi sağlayacak şekilde geliştirilmiş özel tarifler içerir. Diyet programında bulunan yiyecekler, her yerde bulunabilir, pişirmesi kolay ve pratiktir, ekstra mutfak ekipmanına ihtiyaç yoktur, lezzetli ve düşük kalorilidir. Bulamadığınız yada yemediğiniz besinler için alternatifler paylaşılır. 

 

Programımız whatsApp grubu ile online olarak ilerliyor. Uzmanlarımızın hazırladığı tok tutan, sağlıklı ve lezzetli menülerden ve pilates videolarından oluşuyor. 7 gun boyunca hem yağ yakıcı tariflerle ortalama 2-3 kilo veriyoruz, hem de egzersiz yaparak  fit ve enerjik bir bedene kavuşuyoruz. Egzersiz videolarını gün içinde kendi uygun zamanınızda yapabiliyorsunuz. Whatsapp grubundan diyetisyeniniz ve egzersiz uzmanımıza her an ulaşıp sorularınızı sorabiliyorsunuz.
 

NOT: Bu program 18 yaş altı bireyler, şeker hastalığı olanlar, hamile ve 5 ay öncesi emziren anneler için uygun değildir.

7 Gün Detoks Programında Neler Var ?

Fİt menüler

7 Günlük diyet planı 

Aromalı ve yağ yakıcı su tarifleri

Alışveriş listesi 

Düşük kalorili yemek tarifleri

Egzersiz

Her zaman ulaşabileceğin, evde kolaylıkla yapabileceğin,  İncelmeni ve sıkılaşmanı sağlayacak pilates videoları,

Yağ yakımını hızlandırıcı egzersiz videoları

Uzman desteği

Uzman diyetisyen, ve pilates eğitmenin program boyunca ulaşabileceğin yakınlıkta. Sorularını sorup her an whatsaap' dan destek alabilirsin.

Yol arkadaşları

Seninle aynı hedefler için bir araya gelmiş, aynı deneyimleri paylaşan  kadınların ve uzman diyetisyen ve pilates uzmanının da içinde olacağı whatsaap motivasyon grubu 

Merhaba,

Senin sağlıklı yaşam yolculuğunda  sana rehberlik edeceğimiz için heyecanlıyız. Dileriz ki bu detoks programımız kilo vermenin yanında, uzun vadeli sağlıklı yaşamın da başlangıcı olur. Bu program ile birlikte,  vücudunda yağ yakımını hızlandırarak dirençli kilolarına veda etmeye başlayacaksın.. Aynı zamanda pilates ile sıkılaşıp fit bir görüntüye adım atacaksın.

pilatesgünlüğü
IMG_7752.JPG

Detoksu, kilo verme sürecinde kullansak da asıl kelime anlamı temizlenme ve arınmadır. Modern yaşamın bir parçası olarak, her gün soluduğumuz kirli hava, içtiğimiz su, yediğimiz işlenmiş gıdalar ve maruz kaldığımız günlük stres nedeniyle toksinlerle karşı karşıyayız. Toksinler vücuttan atılmadığında organların ve kasların hücrelerinde depolanıyor. Zamanla kendilerini alınan fazla kilolar, yorgunluk, uykusuzluk, bağışıklık sisteminin zayıflaması olarak gösterebiliyor, yada kanser gibi daha ciddi sağlık problemlerine neden olabiliyor.

 

Toksinlerden kurtulup, fazla kilolarımızı vermenin, en iyi yolu, detoks yapmaktan geçiyor. Uzmanlarla geliştirilen ve pilates ile desteklenen detoks programlarımız, fazla kilolarınızdan kurtulurken, sağlığınızı ve enerjinizi yeniden kazanmanıza ve vücudunuzun yenilenmesine yardım ediyor.

 

Detoks uzun süreli bir zayıflama programı değil, kilo vermenizi hızlandırmaya yardımcı olan bir ara programdır. Takılıp kaldığınız kiloların altına düşmenizi, kalitesiz beslendiğiniz bir dönem sonrası, aldığınız kiloları kısa sürede vermenizi, enerjinizi ve gücünüzü geri kazanmanızı sağlar. Bu programı sağlıklı beslenmeye ve yaşamaya bir geçiş programı olarak düşünebilirsiniz. 

Detoks Nedir ?

Sık Sorulan Sorular 

Ne kadar kilo veririm, ne kadar incelirim?

Ortalama 2-3 kg arasında veriliyor ve  3-5 cm arası inceliyor. Fakat bu miktarlar programa ne kadar uyduğunuza ve sizden istediğimiz sporları yerine getirip getirmediğinize göre değişiklik gösteriyor.

Sıvı bir detoks mu zorlanırmıyım ?

Programız; sadece sebze suları, içeceklerden oluşmaz, her besin grubundan yeterli ve dengeli beslenmenizi sağlayacak şekilde geliştirilmiş özel tarifler içerir. Programda bulunan yiyecekler, her yerde bulunabilir, pişirmesi kolay, lezzetli ve düşük kalorilidir. Bulamadığınız yada yemediğiniz besinler için alternatifler paylaşılır. 

Egzersizler zormu, yapabilir miyim?

Program boyunca 1 gün pilates 1 gün yürüyüş yapıyoruz. Egzersizler başlangıç,orta, ileri seviye ilerliyor. Daha önce spor yapmadıysanızda kolaylıkla yapabilirsiniz. Programımıza özel çekilen etkili egzersiz videoları whatsaap grubundan haftalık iletilecek.

Nasıl katılabilirim ?

Kayıtları instagram sayfamız üzerinden alıyoruz.Katılmak istediğinizde size hesap numarası gönderiyoruz.  Yaptığınız havalenin/EFT’nin dekontunu ilettiğinizde kaydınızı tamamlıyoruz. Ödemeyi Havale/EFT ile ya da ATM’den yatırarak yapabilirsiniz

Program nasıl ilerliyor ?

Onceden hazırlık yapabilmeniz icin 2 gün öncesinden menüleriniz mail atılıyor, Pazartesi diyetisyeninize ve egzersiz uzmanınıza 1 hafta boyunca aktif şekilde ulaşabileceğiniz, sorularınızı sorup destek alabileceğiniz  whatsaap grubuna dahil oluyorsunuz. 

İade alabiliyor muyuz ?

Mail almadan önce ücret iadesi talep edebilirsin. Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince  mail iletildikten sonra  iade gerçekleştirmiyoruz. Bunun sebebi, e-posta ile birlikte programın içeriğini sana iletmiş olmamız.

Katılımcı Yorumları

IMG_8155.JPG
IMG_0606 2.JPG
IMG_8155.JPG
IMG_0606 2.JPG
bottom of page