8E4A4205.jpg
 

ONLİNE PROGRAMLAR

 
 • Sağlıklı Beslenme ve Pilates Programı
  21 günlük
  online program
  Hedefimiz, sağlıklı bir şekilde olmak istediğiniz bedene ve kiloya en kolay yoldan ulaşmanız... 21 gün boyunca sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederken yaşam boyu sürdürebileceğiniz bir beslenme ve egzersiz sistemini öğretmeyi hedefliyoruz!
  Paylaş
 • Güçlenme ve Sıkılaşma Programı
  1 aylık
  online program
  Sporu bir yaşam biçimi haline getirmek, bedenine hareket ve sağlık katmak, incelmek ve sıkılaşmak istiyor, tek başına motivasyon bulmakta zorlanıyorsan, evinizin rahatlığında zoom üzerinden katılabileceğiniz bir program hazırladık..
  Paylaş
 • Detoks ve Pilates      Programı
  7 günlük
  online program
  7 günlük
  online program
  Pratik, hızlandırıcı, toksinlerden arınmaya ve zayıflamaya yönelik Detoks ve Pilates programımız ile vücudunuzda yağ yakımını hızlandırarak dirençli kilolarınız ile vedalaşmanızı hedefledik.
  Paylaş
 
IMG_0435.JPG

PiLATESGÜNLÜĞÜ HAKKINDA DAHA FAZLASI

Pilatesgünlü alanında uzman pilates eğitmeni, diyetisyen, beslenme uzmanı ve psikologdan oluşan bir ekiptir. Pilatesin iyileştirici, güçlendirici, şekillendirici gücüne inandığımız, bu harika egzersiz  methodunu herkes için ulaşılabilir hale getirmek istediğimiz için yola çıktık. Farklı uzmanlık alanlarını ve tecrübelerimizi buluşturduk ve sizler için keyifli, kolay uygulayabileceğiniz programlar hazırladık.

Bir çok kişi zaman darlığından, yüksek ders yada diyetisyen ücretlerinden, pandemi sebebiyle gidilemeyen studyolardan dolayı  pilates yapamamakta, sağlıklı beslenmeye başlayamamaktadır.

Pilatesgunlugu başta daha iyi yaşamak, sağlıklı bir bedene sahip olmanın yanı sıra pilates yapmak isteyen herkese bu imkanı sağlamak, istediğiniz yerden istediğiniz zaman çok makul fiyatlara pilates yapabilmeniz, istediğiniz kiloya ulaşabilmeniz, sağlıklı yaşama adım atabilmeniz için online programlar sunar. 


Pilatesgunlugu ailesi olarak sizi de aramızda görmek isteriz.
 

VİDEOLAR

Youtube kanalımızdaki pilates videolarımızı izleyin