top of page

FETHİYE  PİLATES NEFES VE YOGA TATİLİ

IMG_5207.JPG

Tarih: 6-9 Ekim 

Yer: Fethiye Zirkon Doğa Butik otel 

 

Uzun pandemi sonrası hepimiz hem doğada olmayı hem hareket etmeyi hemde motive olmayı özledik. Çoğumuz günlük yaşamın stresi içinde hem zihnen hem bedenen yoruluyor, kendi varlığımızı unutup dinlenmeye pek fırsat bulamıyoruz. Hayatın koşturmacasından  uzakta dinlenmek, bedenine ve ruhuna özen göstermek için kısa bir molayı hak etmedin mi? Kabak koyunun muhteşem doğasında,  Shambala lodge  Otel’in ev sahipliğinde kendine iyi bakmaya ne dersin? 

Kampımızda amacımız öncelikle, dinlenmek, eğlenmek, 4 günlüğüne de olsa, stresten uzaklaşıp tazelenmek,  ve muhteşem doğasıyla, bizi ağırlayacak Shambalada beraber tatil yaparak, evlerde kapalı kaldığımız karantinaların ağırlığından, zihinsel ve fiziksel yüklerimizden kurtulup iyi hissetmek.  Doğayla iç içe olmaya, temiz hava, bol oksijenli sabahlara uyanmaya, pilatesle enerjimizi arttırmaya, doğanın verdiği huzur ortamında yoga ile, üzerinizde biriken stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, nefes ve mindfulness pratikleriyle tazelenmeye, huzur dolu bir yoga&pilates kampına davetlisiniz.

Bu hem bir tatil hem de bir tazelenme fırsatı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_3572.JPG

KONAKLAMA:  Zirkon Doğa Butik Otel 

Zirkon Doga Butik Otel, sakin, modern ve sade dizayn ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, kafeterya, restoran, teras, bahçe ve otopark bulunmaktadır.doğanın sesleri içinde yoga yapmanın keyfine varabilirsiniz.

Yemyeşil doğası ve yürüyerek ulaşabileceğiniz eşsiz denizi ziyaretçilerine huzur dolu anlar yaşatıyor.

Otel, Banana, Binicilik, Tekne Turları, Atv & Safari, Safari, Dağ Bisikleti ile müşterilerine eğlencenin tadına varacağı bir tatil deneyimi sunmaktadır.


Otel hakkında detaylı bilgi için https://www.zirkontatil.com/

4 gün 3 gece boyunca derslerimizi açık ve temiz havada, yapacağız. Sabahları güne bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağımız keyifli pilates dersleri ile başlayacağız.. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız. Akşam yemeği sonrası  mindfulness egzerszileri ile zihnimizde taşıdıklarımıza yakından bakıp zihinsel huzur pratikleri yapacağız.

 Serbest zaman diliminde, bedeninizi ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz.  Hemen yakınında bulunan at çiftliğini ziyaret edebilir,  atv&safari turlarına katılabilir, dağ bisikletleriyle gezebilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?

Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, pandemiden yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.

Pandemi dolayısıyla elirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın

 

 

KATILIM ÜCRETİ:

Ücrete 4 gün 3 gece konaklama(2  yada 3 kişilik odalarda kişi başı )

sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.

Yol masrafları katılımcıya aittir.

2 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücreti 2850 tl'dir.

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için 1000 tl kaporanın ödenmesi gerekmektedir.

Kalan ödeme gitmeden 10 gün önce tamamlanır.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için


pilatesgunlugu@hotmail.com
05324773255

bottom of page