top of page

KAŞ  PİLATES NEFES VE YOGA TATİLİ

IMG_3454_edited.jpg

Tarih: 24-27 Haziran 

Yer: Kaş 

 

 

Bu yaz bedeninize ve ruhunuza büyük bir iyilikte bulunsan nasıl olur… Dinlenmeye, rahatlamaya ve eğlenmeye ihtiyaç duyuyor musun? Doğayı izlemeye, denize doymaya ve bedenine iyi bakacağın bir tatile ne dersin?

 

Kampımızda amacımız öncelikle, dinlenmek, eğlenmek, 4 günlüğüne de olsa, stresten uzaklaşmak ve muhteşem doğasıyla, denize sıfır konumuyla bizi ağırlayacak olan Club Barbarossa otelde beraber tatil yaparak, evlerde kapalı kaldığımız karantinaların ağırlığından, zihinsel ve fiziksel yüklerimizden kurtulup iyi hissetmek.  Doğayla iç içe olmaya, temiz hava, bol oksijenli sabahlara uyanmaya, pilatesle güne enerjik başlamaya, doğanın verdiği huzur ortamında yoga ile bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, üzerinizde biriken stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir yoga&pilates kampına davetlisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 gün 3 gece boyunca derslerimizi açık ve temiz havada, muhteşem deniz manzarasına karşı yapacağız. Sabahları güne bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağımız keyifli pilates dersleri ile başlayacağız.. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız. Akşam yemeği sonrası  mindfulness egzerszileri ile zihnimizde taşıdıklarımıza yakından bakıp zihinsel huzur pratikleri yapacağız.

 

Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde, bedeninizi ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz, havuz ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz.  yürüyüş yapabilir, yüzebilir, güneşlenebilir,  kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?

Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, pandemiden yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.


Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın

 

 

KATILIM ÜCRETİ:

Ücrete 4 gün 3 gece konaklama(2 kişilik odalarda kişi başı )

sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.

Yol masrafları katılımcıya aittir.
 

2 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücreti 2150 tl'dir.

Tek kişi konaklama 2750 tl

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için  500 tl kaporanın ödenmesi gerekmektedir.

Kalan ödeme gitmeden 15 gün önce tamamlanır.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için


pilatesgunlugu@hotmail.com
05324773255

IMG_1628.jpg

KONAKLAMA:  Barbarossa hotel&Villas 


Eğer Kaş’a daha önce geldiyseniz, zaten birşey söylemek gereksiz! Kaş’ı bilmeyenlerin ise gelip kendilerinin görmesi gerek! Hotel Barbarossa, Kaş’ta Bucak denizini kucaklayan konumu ile güzel yurdumuzun doğallığını hala kaybetmemiş ender köşelerinden biri. Güneş, deniz, doğa ve tarihin böylesine iç içe geçtiği az yer vardır. Barbarossa’da harika manzarası ile denize sıfır bir butik otel. Kristal parlaklığındaki denizi, konforlu havuzları ve jakuzisi ile size keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Denize sıfır plajlarının yanısıra 2 adet havuzu bulunuyor. Yemekler, Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri olmasının yanında doğal ve taptaze sebzelerle hazırlanıyor.
Otel Dalaman Havaalanı’na 92 km, Antalya Havaalanı’na 188 km, şehir merkezine 4 km uzaklıktadır


Otel hakkında detaylı bilgi için :https://www.hotelbarbarossa.com/

bottom of page