IMG_2427.jpg

MARKET

Yaza Veda Pilates ve Yoga Tatili

Tarih:03-06 Ekim 2020
Yer:Kaş
"Yaza Veda" Pilates ve Yoga Tatili 4 gün 3 gece..

 


Yazın son kampını kaçırma, Pilates ve Yoga kampımızda amacımız öncelikle eğlenmek, dinlenmek, 4 günlüğüne de olsa, stres yaratan şehir ortamından uzaklaşmak ve muhteşem doğasıyla, denize sıfır konumuyla bizi ağırlayacak olan Club Barbarossa otelde beraber tatil yaparak, kış aylarının ağırlığından, zihinsel ve fiziksel yüklerimizden kurtulup iyi hissetmek.  Yeni dostluklar kurmak, doğayla bütünleşmek için kendinize bir hediye verin ve bizimle birlikte bu keyif dolu tatile katılın.


Tertemiz bir doğa, nefis yemekler ve çok daha fazlası… Derslerimizi açık ve temiz havada, muhteşem deniz manzarasına karşı yapacağız. Sabahları bedeni Pilates dersleri ile güne hazırlayacak, bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Akşamüstü saatlerinde daha yumuşak, dinlendirici, şifalandırıcı yin yoga ve yoga terapi dersleri ile günü yogayla tamamlayacağız. Tüm dersler birbirini tamamlayıcı nitelikte olacak..
Çalışmalardan arta kalan zamanda bedeninizi, ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz, havuz ve güneşin tadını çıkarabilir, su sporları yapabilir, yürüyüşe çıkabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz. Yeterli sayı toplanırsa Kaş koylarına bir gün tekne turu yapılacaktır.


 

PROGRAM


1 Ekim Perşembe
13:00 otele giriş
17:00 Tanışma ve  dinlendirirken enerji veren yoga dersi
19:30 Akşam yemeği ve serbest zaman


2 Ekim Cuma
08:00-9:15 Pilates ve nefes terapi
9:30 -10:30 Kahvaltı
11:00 -18:00 Serbest Zaman
18:00 -19:30 : Yoga: Özgür beden, özgür zihin


3 Ekim Cumartesi
08:00-09: Pilates : Sırt, bel boyun ağrıları ve dik bir duruş
09:30 -10:30 Kahvaltı
11:00- 18:00 Serbest Zaman( Yeterli katılım sağlanırsa tekne turu yapılacaktır)
18:00-19:30 : Yoga: yükleri bırakmak, yeniye açılmak
20:00 Akşam yemeği ve serbest zaman


4 Ekim  Pazar
08:00-09:15 Pilates: Canlan ve yenilen
09:30 -10:30 Kahvaltı ve serbest zaman
12:00 Otelden ayrılış

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?

Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, kışın hızlı temposundan yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.
Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.


KONAKLAMA:


Eğer Kaş’a daha önce geldiyseniz, zaten birşey söylemek gereksiz! Kaş’ı bilmeyenlerin ise gelip kendilerinin görmesi gerek! Hotel Barbarossa, Kaş’ta Bucak denizini kucaklayan konumu ile güzel yurdumuzun doğallığını hala kaybetmemiş ender köşelerinden biri. Güneş, deniz, doğa ve tarihin böylesine iç içe geçtiği az yer vardır. Barbarossa’da harika manzarası ile denize sıfır bir butik otel. Kristal parlaklığındaki denizi, konforlu havuzları ve jakuzisi ile size keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Denize sıfır plajlarının yanısıra 2 adet havuzu bulunuyor. Yemekler, Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri olmasının yanında doğal ve taptaze sebzelerle hazırlanıyor.
Otel Dalaman Havaalanı’na 92 km, Antalya Havaalanı’na 188 km, şehir merkezine 4 km uzaklıktadır


Otel hakkında detaylı bilgi için :https://www.hotelbarbarossa.com/


KATILIM ÜCRETİ:


Ücretlere konaklama, sabah ve akşam yemekleri ve tüm pilates ve yoga dersleri dahildir. Yol masrafları katılımcıya aittir.
2 kişilik odalarda kişi başı ücret 1500 tl'dir.


*Ön kayıt için 500 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir. Kalan ödeme gitmeden 15 gün önce tamamlanır.


20 kişilik kontenjan bulunması ve kayıtların çabuk dolması sebebiyle katılımcıların erken kayıt yaptırmaları tavsiye edilir.
 

IMG_3355.JPG