top of page

Yaza Veda Pilates ve Yoga Tatili

Tarih:07-10 Ekim 2021
Yer:Marmaris Clup Amazon 
"Yaza Veda" Pilates ve Yoga Tatili 4 gün 3 gece..

 


Yazın son kampını kaçırma. Pilates ve Yoga kampımızda amacımız öncelikle eğlenmek, dinlenmek, 4 günlüğüne de olsa şehrin kalabalığından uzaklaşıp muhteşem doğasıyla bizi ağırlayacak olan Club Amazon 'da beraber tatil yaparak, zihinsel ve fiziksel yüklerimizden kurtulup kış  aylarına enerji depolamak.  Doğayla bütünleşmek ve yeni dostluklar kurmak çin kendinize bir hediye verin ve bizimle birlikte bu keyif dolu tatile katılın.


Tertemiz bir doğa, nefis yemekler ve çok daha fazlası… Derslerimizi açık ve temiz havada, büyüleyici doğa içinde yapacağız. Sabahları Pilates dersleri ile güne hazırlayacak, bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Akşamüstü saatlerinde daha yumuşak, dinlendirici, şifalandırıcı yin yoga ve yoga terapi dersleri ile günü yogayla tamamlayacağız. Mindfulness meditasyonları  ile kendimize ve zihnimize yakından bakacağız. Tüm dersler birbirini tamamlayıcı nitelikte olacak..


Çalışmalardan arta kalan zamanda bedeninizi, ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz, havuz ve güneşin tadını çıkarabilir, su sporları yapabilir, yürüyüşe çıkabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz. 

 

PROGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?

Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, kışın hızlı temposundan yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.
Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.


     

KONAKLAMA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

IMG_3445_edited.jpg
IMG_5484.jpg

Club Amazon Bördübet’in, Amazon ormanlarını anımsatan, olağanüstü havası var. Ormandan denize bağlanan derenin kıyısında bulunuyor. Ağaçların altından yürüyüşle veya dereden kanolarla kürek çekerek plaja, keyifli ve benzersiz deneyimle ulaşabiliyorsunuz. Çam ağaçları altında karavanlar klasik otel konseptinin çok dışında. Özel tasarım konaklama ünitelerinin tavanı camla kaplı, uykuya yıldızları seyrederek dalabilmeniz için. Çevrede düzenlenen turlar, kanonuzla koylarda gezinti, yüzme molaları, akşamları ormanda asırlık çam ağaçları altında açık hava sineması, Yedi Adalar’a hâkim tepeden içecek ve müzikle gün batımını seyretmek oldukça keyifli.  Club Amazon’da, yemekler özlenen tatta. Alışılmış tatil anlayışının dışında, aradığınız konfordan vazgeçmeden geçireceğiniz birkaç günde Amazon ‘a bağlanabilir; doğayla dinlenebilirsiniz.

Otel hakkında detaylı bilgi için 

https://clubamazon.com.tr

Programımızda neler var ?

Sabahları güne pilates dersleri ile başlayarak günü enerjik kucaklayacağız.

Her bedene ve her yaşa uygun canlandırıcı ve güçlendirici pilates dersleri ile bedenimizi güçlendirip kışa hazırlayacağız.

Meditasyon ve mindfullnes pratikleri ile yaşam enerjimizi yükseltecek 

Yoga dersleri ile ruhumuzu ve bedenimizi besleyip, dinlendireceğiz

Harika bir doğa içinde tertemiz bir havada yürüyüşler yapacağız

Muhteşem gün batımlarını ve yıldızları izleyip ruhumuzu huzurla dolduracağız.

Kanolarla kürek çekecek, denizin ve doğanın keyfini çıkaracağız.

Kendimizle gerçek bir bağ kurup, yüklerimizden arınıp şifalanacağız.

Ve tabi çok eğleneceğiz.

KATILIM ÜCRETİ:

Ücrete 4 gün 3 gece konaklama

şehrin

2 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücreti 2250 tl'dir.

Ücrete sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri bütün  dersler dahildir.

Yol masrafları katılımcıya aittir.

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için  750 tl kaporanın ödenmesi gerekmektedir.

Kalan ödeme gitmeden 15 gün önce tamamlanır.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için


pilatesgunlugu@hotmail.com
05324773255

 


 

bottom of page